Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

БУДІВНИЦТВО І ЗАРОБІТОК НА ІНВЕСТИЦІЯХ

Економічна гра 2017

Економічний симулятор, заснований на відображенні економічних, ринкових процесів. Метою гравця, керівного якимось підприємством, є отримання реального прибутку. У «чистих» економічних симуляторах ..

Партнерська програма

Запрошуйте в гру своїх друзів і знайомих, Ви будете отримувати 10% 5% 1% від кожного поповнення балансу запрошеним Вами людиною. 3 рівня реферальной системи. Дохід ні чим не обмежений. Навіть кілька запрошених можуть принести вам більше 100 000 дивідендів.


Golden-Miners.biz - Захоплююча економічна гра з виведенням грошей! Заробляти тут дуже просто: Купуйте грошових гномів за реальні гроші, збирайте їх руду потім продавайте руду і отримуйте срібло на рахунок для вивода.Со рахунки для виведення ви можете миттєво отримати реальні гроші на ваш електронний гаманець.

Заробити свої перші гроші можна досить швидко, відразу ж після реєстрації ви отримуєте 1000 срібла (10 рублів), за які зможете без вкладень придбати свого першого гнома.Для активних інвесторів ми пропонуємо високу окупність.

Для активних рефоводов ми теж маємо великі переваги серед інших проектів, присутній реферальная програма 10% на висновок.

Ще сумніваєтеся, що наш проект кращий? Пройдіть швидку реєстрацію, спробуйте, воно варте того!

Партнерська програма

Запрошуйте в гру своїх друзів і знайомих, Ви будете отримувати 10% від кожного поповнення балансу запрошеним Вами людиною на висновок. Дохід ні чим не обмежений. Навіть кілька запрошених можуть принести вам більше 100 000 золотих. Нижче представлена посилання для залучення і кількість вже запрошених Вами людей. Про те, як ще можна залучити рефералів Ви можете почитати на сайті Refov.net


 

Fermerstroy - Це не просто гра, це захоплююча гра з висновком реальних грошей! Купуйте тварин і продавайте продукцію на ринку.

На вибір 5 тварин, які будуть виробляти продукцію. Продукцію потрібно збирати на складі, потім продавати і отримувати ігрові монети.

Партнерська програма

Запрошуйте в гру своїх друзів і знайомих, Ви будете отримувати 10% на рахунок для виведення від кожного поповнення балансу запрошеним вами людиною. Дохід нічим не обмежений. Нижче представлена посилання для залучення і кількість запрошених Вами людей.

Не вмієте запрошувати рефералів? Стати лідером рефералів і отримуйте кожного зареєстрованого нового реферала, який приходить в систему без запрошення.


Світ, в якому можна грати і заробляти!

Віртуальний бізнесмен - інноваційна гра, в якій ми платимо реальні гроші за розвиток віртуального бізнесу!

Проект створений командою досвідчених програмістів і дизайнерів з розрахунком на безперервне розвиток проекту! Унікальна ігрова система дозволить Вам заробляти гроші, не виходячи з дому! 

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА

Залучаючи в гру нових бізнесменів, Ви будете отримувати стабільний необмежений дохід до 20% від сум поповнень.