Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

БУДІВНИЦТВО І ЗАРОБІТОК НА ІНВЕСТИЦІЯХ

Для того щоб мрію про власний будинок перетворити в реальність, треба конкретно розуміти, що ви хочете і які ваші можливості. Добре обміркуйте і оціните ці складові і приступайте зводити стіни.

Ось деякі варіанти для втілення вашої мрії:


СТІНИ З ПІНОБЛОКІВ
Це один з найпопулярніших матеріалів для заміських будиночків. Він підкуповує своєю дешевизною, легкістю і простотою укладання. У той же час має відмінну міцність і тепло-шумо ізоляцію. Це дає можливість заощадити на утепленні, але потрібні будуть зовнішні оздоблювальні роботи.


 СТІНИ З ЦЕГЛИ

Цегла, червона або силікатна, займає друге місце за популярністю. Силікатна (біла) цегла дуже міцна і не боїться вологи. Краще використовувати для зовнішньої кладки стіни. Для внутрішньої ж кладки краще брати червону цеглу. Вона менш міцна, але цього і не треба. Зате великий плюс - її екологічність.


СТІНИ З ЧЕРЕПАШНИКА

Цей матеріал найбільш екологічний, але в той же час неміцний і боїться негативних впливів природи. Але якщо будинок невеликий, не має важких перекриттів і плоского даху, то цей матеріал цілком може підійти для побудови мало бюджетного будиночка. До того ж, легкість кладки і обробки, теж має велике значення.


 
 

БУТОВІ СТІНИ

При правильному підборі розчину, завдяки своїй природній твердості, будинок з такими стінами простоїть не одну сотню років. Крім цього, не знадобиться облицювання стін, тут виручить його природна краса. Але є і багато мінусів - дорожнеча, важкий в обробці, велика теплопровідність.


СТІНИ З БЕТОНУ
Такі стіни, а також колони, застосовуються в так званому каркасно-монолітному будівництві. Матеріал міцний і недорогий, але знову ж таки є мінуси. Для зведення такого будинку, потрібні додаткові заморочки з опалубкою і підйомний кран, а це додаткові витрати. Та й теплоізоляція матеріалу залишає бажати кращого.


СТІНИ ІЗ БРУСА (зруб)
Це матеріал для любителів природного, натурального і екологічно чистого. Є маса плюсів. Це швидкість зведення, тепло-шумо ізоляція, здоровий мікроклімат. Серйозний фундамент під нього не потрібний, але в той же час є досить сейсмо-стійким. Єдино великий мінус, це боязнь вогню.


Як і з фундаментом, не поспішайте, добре обдумайте і все прорахуйте. Це позбавить вас від переробок, як під час будівництва, так і потім. На матеріалах надмірно не економте, в тому сенсі, що не купуйте старе, залежане і в різнобій задешево. Для економії краще використовувати продуману комбінацію матеріалів. І, якщо ви сам не будівельник, кожен день будинки не будуєте, то не знехтуйте допомогою і порадами фахівців.