Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

БУДІВНИЦТВО І ЗАРОБІТОК НА ІНВЕСТИЦІЯХ

Новий циркулярний мобільний 3D-принтер будує будинки швидко і ефективно

Найбільш перспективною тенденцією в галузі будівництва, на сьогодня являється будівництво будинків за допомогою технологій 3D-друку. Уже є багато 3D пристроїв різних моделей, розмірів і форм.

А недавно з'явився ще один - більш швидкий і єкономічний. Винахідник, в данний момент, шукає спонсорів. Якщо все буде гаразд, принтер з'явиться на ринку до кінця 2016 р.

Лондонські вчені представили нову гібридну сонячну систему для будинків

Логічним здається тещо як найбільше світла від сонця потрапить на фотопанельто більше виробиться електричної енергіїАле цене так - фотоелементпід дією сонця нагрівається і втрачє частку ефективностіВченіз Лондонского універа , придумали новітнє пристосування для збору тепла від сонцяВони зібрали  систему гібридВона весю покрівлю даху перетворює в сонце-генератор.
Лишається надіятисьщо така ефективна система скоро з'явиться у продажі на ринку.

Нова конструкція в стилі орігамі може бути використана для будівництва будівель і мостів

Вчені довелищо японське орігамі не тільки паперові журавлики а серйозна будівельна технологіяВонизавдяки цьому мистецтву розробили новітню будівельну конструкцію - трубку-блискавкуця конструкція вирізняється неймовірною твердістю і може витримувата надзначні навантаження.

Новісупер екологічні і доступні за ціноюзбірні юрти-будинки

А недавно архітори з Колорадо представили модель збірного будиночка, який є сучасною копією традиційної юрти.

Цей будинок (Freedom Yurt Cabin) складаеться з енергоефективних вікон, хорошої ізоляції і справжніх вхідних дверей. Будинок має дерев'янний каркас, виготовленний з червоної сосни. Стіни виготовляються з панелей ізольованих скловолокном, з коефіцієнтом ізоляції - R 9,7. Стеля багатошарова - серцевина з жорсткої поліізоціануратнової піни, з коефіцієнтом R 13,7. Всередирі, обшивка стелі виготовляється з натуральної деревени і закріплена сталевим кільцем. Сам дах, з міцного вінілу, меє купольний отвір по центру і покритий прозорим матеріалом з акрилу.

Ця юрта-будинок постачається комплектом з готових збірних модулів, що зпрощує його монтаж.


 
 

Новітнє, тимчасове, модульне житло.

Проблеми біженців по всьому світі, накінець то привернли увагу громадськост. І нарешті, спеціалізовано для біженців, компанія запропонувала варіант який вирішить житлові проблеми. (Better Shelter Housing Unit) - так назвали нову версію будинку для проживання біженців. Він вирізняється доступністю, стійкістю і простотою в доставці і монтажі.

Цей корпус з модулей, можна бути зібрати всього за 4 - 6 годин, бригадою з 4 чоловік (навіть необов'язково будівельників), при цьому він настільки міцний і надійний, що може прослужити своїм власникам значно довше, ніж інші конструкції тимчасового житла, що є в даний час на ринку. Очікуваний термін служби однієї одиниці тимчасового житла становить 3 роки, і будинок можна розібрати і повторно використовувати в разі потреби. Крім того, (Better Shelter Housing Unit) постачається з комплектомз дахових сонячних батарей, які будуть генерувати енергію для світлодіодного освітлення і заряду невеличких пристроїв. 

Прозорі вікна, генерующі електричну енергію від сонця

Розроблено новітнє, не токсичне покриття з квантових точок, яке переробляє любе скло в прозорий електро генератор.

Завдяки цьому покриттю, утворюється люмінесцентний (самосвітний) сонце-концентратор. Він, в день, поглинає промені сонця. Завдяки фізико-хімічній реакції виробляється електрична енергія.

Новітнє покриття дасть змогу виробляти електрику не тільки з сонячних батарей а з любих поверхонь будівлі, включаючи вікна.