Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

БУДІВНИЦТВО І ЗАРОБІТОК НА ІНВЕСТИЦІЯХ

Ну, що ж, фундамент і стіни готові. Поки не почався сезон дощів, треба накривати споруду. Але перед цим, вам треба визначитися, якої форми і з якого матеріалу ви хочете дах свого будинку. Від цього залежить скільки і якого матеріалу піде на каркас. Наприклад, черепична (з обпаленої глини), набагато важча від жестяної або шиферної. Відповідно і каркас повинен бути міцніший, а це має на увазі більшу кількість матеріалу.

Сам же матеріал, на каркас, повинен бути з дерев хвойних порід. Давайте розберемося з усім цим по порядку.

Види покрівельного матеріалу


Бітумна черепиця - складається з декількох шарів скловолокна або повсті і просякнута особливим видом бітуму. Верхня частина, для краси, покрита мінеральною крихтою або ж гранульованим базальтом.

Застосовується для укладання на даху з ухилом не менше 12 градусів.

Переваги - можливість герметично закладати стики, гнучкість дозволяє легко надавати потрібну форму. Стійка до вологи, не страшна корозія і гниття. Має відмінну звуко і теплоізоляцію. Через малу вагу не вимагає посилення каркаса і проста в монтуванні. Всі листи взаємозамінні, що має на увазі легкість в ремонті.


Керамічна черепиця - основною перевагою є міцність і вогнетривкість, може прослужити хоч сто років. Хороші тепло і звукоізоляційні властивості. Є можливість вибрати різні форми, текстури і колір.

Монтується така черепиця на даху з ухилом від двадцяти до шістдесяти градусів. Через свою тяжкість вимагає посиленого каркаса.


 
 

Металочерепиця - своїм виглядом і структурою дуже схожа на керамічну, але будучи виготовлена з металу, має меншу вагу. Це дає можливість не заливати надміцний фундамент, та й каркас покрівлі не вимагає посилення. Матеріал проходить спеціальну і серйозну обробку, що робить його довговічним і витривалим до погодних умов. Є безліч кольорів і форм листа, що дозволяє зробити дах на будь-який смак.


Профнастил, він же металопрофіль - він, як і металочерепиця, є легким і міцним покрівельним матеріалом. Також є велика кольорова гама. Правда має більш просту форму. Але це не вада, а скоріше гідність. Завдяки своїй формі і легкості в монтажі, профнастил використовується не тільки для покрівлі, але і для парканів, стін. Для спорудження легких конструкцій типу гараж або склад.

Низька вартість, і через легку вагу, непотрібність укріпленого каркаса, дає серйозну економію коштів.


Теплоізоляція та покрівельні плівки - без них вам не обійтися. Вони дозволять не тільки зменшити витрату тепла, а й зберегти наявне. Так як тепло піднімається вгору, наше завдання утримати і зберегти його. Якщо тепло і гідроізоляція добре продумана, то горищне приміщення запросто може перетвориться в житлове, мансардне приміщення.


Як і при закладанні фундаменту, зведенні стін, покрівельні роботи слід проводити добре все прорахувавши і продумавши. Також бажано найняти фахівців, тому як будь-які недоліки приведуть до протікання, втрати тепла, а внаслідок швидкого старіння будинку. А це загрожує постійними ремонтами, що природно тягне фінансові втрати.