Яндекс.Метрика Бесплатный анализ сайта

БУДІВНИЦТВО І ЗАРОБІТОК НА ІНВЕСТИЦІЯХ

Отже, ділянку у Вас є, геодезію провели. Також визначилися який будинок будете будувати. Від цього залежить який робити фундамент. Ставимо свою мрію на основу. 

СТРІЧКОВИЙ ФУНДАМЕНТ

Такий вид фундаменту найчастіше застосовують в індивідуальному будівництві. Він має вигляд залізобетонної стрічки, яка йде по всьому периметру будинку, а також і під внутрішніми стінами. Його форма і поперечний переріз зберігається по всьому периметру. Його можна заливати під будинки з цегли, каменю чи бетону. Особливо, якщо в будинку передбачений підвал.

Закладка ведеться сантиметрів на двадцять нижче межі замерзання грунту, але не глибше сімдесяти сантиметрів від поверхні. Ну, а товщина залежить від матеріалу і товщини стін.


 
Для неважких будинків з дерева, з пінобетону, закладають дрібного заглиблення вид цього фундаменту. Для будинків важче, а також з підвалом, використовують заглиблений фундамент. Він, природно міцніший і стійкіший, має кращу гідроізоляцію, але вимагає більшої праці і б'є по кишені.


 
 

 

Також є стовпчастий стрічковий фундамент. На відміну від звичайного, він має в усіх кутках будинку, а також на перетині стін, додаткову систему стовпів.

Залежно від способу закладки (заливки) стрічковий фундамент буває монолітний або ЗБІРНИЙ. Монолітний заливається бетоном прямо на місці будівництва, не має з'єднувальних швів, що надає йому велику стійкість і хорошу гідроізоляцію. Збірний ж, збирається з блоків і подушок випущених на заводі. Через це у нього присутні шви, що вимагає додаткової гідроізоляції.


Якщо грунт нестійкий або болотистий, то тут необхідний пальовий або ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ. Також, їх краще застосовувати для будинків більш габаритних і важчих.

На просторах інтернету багато інформації про види фундаменту, про матеріали для них. Є всілякі розрахунки та кошториси для них. Але ризикувати і братися за цю справу самому не варто, краще все ж запросити фахівців. Тому що найменша ваша помилка може призвести до небажаних проблем з вашим будинком, а то і до його руйнування.